• Обновено
Ниша кубо складирање- целосни коцки половина коцки со канти за преклопување за складирање- жито од бело дрво зелено

Ниша кубо складирање- целосни коцки половина коцки со канти за преклопување за складирање- жито од бело дрво зелено

DEN 1119.84
Тековен
Во продавницата

Свртете еден надесно, свртете уште еден лево. Нема повеќе пребарување за шрафцигер со вистинска големина или испуштање на ситни завртки. Наредете ги и преуредувајте ги зелените канти за ткаенини за преклопување за свеж, нов сопствен изглед секогаш кога сакате! Поставете сет за складирање на кубо- 3 целосни коцки/6 половина коцки со канти за преклопување за складирање- бело дрво жито/зелена боја. Само прилепете на своето место и одете. Без алатки собранието на заклучувањето на LOCKDowel не дозволува парчињата едноставно да се влечат заедно и да се заклучат на своето место за цврста, без кавга за градење за помалку од 2 минути.Оставете ја вашата креативност да работи диви со кубо! Овој иновативен сет од 3 коцки за складирање со целосна големина и 6 половина големина по ниша се дизајнирани да се прицврстат заедно во која било насока! Поврзете ги на кој било начин што сакате. Коцките се поврзуваат едни со други со пролетните иглички, олеснувајќи го прилагодувањето и создавање на систем за складирање само за вас со единечна коцка до сет од 12 или повеќе. Не постои "Право " начин да ги користите затоа што сите страни го мерат истото! Кој некогаш рече дека сите коцки морале да се соочат со предниот дел како библиотека? Коцките за складирање Cubo можат да се прикачат заедно во која било насока, што отвора огромен број нови можности за дизајн. Коцките за складирање на ниши се всушност коцки! Тие можат да се користат во која било насока. Чувајте еден свртен кон предниот дел и уште еден свртен кон грбот.

Останатите карактеристики

Слични понуди