• Обновено
Greencore Can Liners, црна, 40- галон, брои

Greencore Can Liners, црна, 40- галон, брои

DEN 409.44
Тековен
Во продавницата

Greencore може да обложува : 3-полна технологија за екстремна јачина. Надвор од LLDPE со висока јачина. Среден Пли 100% со врвен квалитет LLDPE пост-потрошувач рециклирана пластика. Внатре во PLY LLDPE со висока јачина со додаток за лесно отворање.

Останатите карактеристики

Слични понуди