• Обновено
Lumi безжични ролери за ткаенини изработени од природа, светло филтрирање сиво во

Lumi безжични ролери за ткаенини изработени од природа, светло филтрирање сиво во

DEN 751.84
Тековен
Во продавницата

ЛУМИ безжични филтрирање на светлина, нијанси на ролери за ткаенини од природни влакна се најдобриот избор на природата за традиционални третмани со прозорци. Оперативниот систем безжичен пролет го прави еден од најлесните, најпрактичните и најекономските решенија за опфаќања на вдовицата во светот. Мешавината на мешани материјали создава уметничка ткаенина од природно влакно за прекрасен декоративен прозорец што се покрива со добра приватност и заштита од сонце. Прилагодливиот систем на напнатост на пролетта е лесен за управување и ракување. Луми безжични ролери за ролери за природни ткаенини доаѓаат во различни текстури на ткаенини во боја со различни големини на ширина, 37 "x 72 " и 55 "x 72 ". Прилагодените (намалени ширина) големини се достапни на побарувачката. 100% детски безбеден и пријателски за миленичиња. Одржувањето е едноставно; Само избришете со влажна крпа за да ја задржите ткаенината со природни влакна со свеж и чист изглед. Достапни големини : 37 "x 72" и 55 "x 72". Достапни бои : сива, беж, таупе и постелнина. Природен допир на природни мешани влакна. Сјајните нијанси за филтрирање на светлина нудат добра приватност и заштита од сонце. Безжична оперативна контрола е 100% безбедна детска и лесна за употреба . едноставно одржувајте го светлиот чист изглед на сенка со повремено бришење со влажна крпа.

Останатите карактеристики

Слични понуди