• Обновено
Патики за машки флип во Оксфорд

Патики за машки флип во Оксфорд

DEN 448.00
Тековен
Во продавницата

Со чист и класичен профил, можете да го спарите машкиот флип со кој било изглед што го сакате. Со многу разноврсен стил за секого, овие чевли се во нивниот елемент каде и да одите. Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Дишејќи ја поставената конструкција.

Останатите карактеристики

Слични понуди