• Обновено
Чудо на нација девојки меурчиња пуфтер јакна, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки меурчиња пуфтер јакна, големини 4- & плус

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Поврати ја нагоре, чувајте ја покриена. Оваа меурска јакна од Wonder Nation пука со светли бои и има финиш отпорен на ветер и вода - совршена за дождливо, ветровито утра на училиште или ја одржува топло за активности на отворено. Исклучиво на. Прикачен аспиратор. Затворање на преден патент. Два џебови од лежење однапред. Отпорен на вода и ветер. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Јакна за меурчиња за девојчиња од Wonder Nation.

Останатите карактеристики

Слични понуди