• Обновено
Машка фанатици брендирани со црни чикаго мечки дома маица

Машка фанатици брендирани со црни чикаго мечки дома маица

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Надградете ја вашата колекција на опрема за мечки во Чикаго со оваа маица за домашно истегнување од брендирана фанатици. Мекиот памучен шминка ви помага да ве одржувате пријатно на денот на играта. Монохроматските тимски графики, вклучувајќи ја и основната година на франшизата на предната страна, сигурно ќе ги известат сите за вашата непоколеблива лојалност кон мечките на Чикаго. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% памук. Официјално лиценциран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Бренд : Брендирани со фанатици. Краток ракав. Увезени. Графики за печатење на екран.

Останатите карактеристики

Слични понуди