• Обновено
Трговска марка ликовна уметност „афион игра ii“ платно уметност од Роберта Колиер-Моралес

Трговска марка ликовна уметност „афион игра ii“ платно уметност од Роберта Колиер-Моралес

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. - Три црвени афиони. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години.Уметник : Роберта Колиер-Моралесјубјект : Флоралстил : Тип на модернопродукција од средниот век : Галерија-обвиткано платно уметност Ова е подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има три црвени афиони. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години.

Останатите карактеристики

Слични понуди