• Обновено
Thumbrintz Damask Monogram reg, црна и златна

Thumbrintz Damask Monogram reg, црна и златна

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Damask Monogram reg, црна и златна : убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во црно и злато за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.

Останатите карактеристики

Слични понуди