• Обновено
Корти „Божиќни парчиња“ платно уметност

Корти „Божиќни парчиња“ платно уметност

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Започна како страст кон уметноста од нашиот основач и извршен директор, Jackек Апелман и прерасна во една од водечките компании за комерцијално лиценцирање во светот. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Останатите карактеристики

Слични понуди