• Обновено
Живописен живот кучиња капа за корпа, ананас, LG

Живописен живот кучиња капа за корпа, ананас, LG

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Заштитете го вашето домашно милениче од сончевите зраци за време на активности на отворено и прошетки во овој живописен животен стил на кучиња, ананас. Оваа широка капаче за корпи е направена со лесен полиестер за да помогне да се блокираат директната сончева светлина и топлото сонце од очите на вашето домашно милениче. Забавното летно тропско печатење е совршен изглед за летни активности. Карактеристики на дупките на ушите и прилагодливото вклучување што ви овозможува да бирате во вклопување за максимална удобност. Достапно во две димензии xs/s и m/l, така што има капа за скоро секое милениче и е машина што може да се мие за лесно одржување. Направено со лесен полиестер за да помогне во блокирањето на директната сончева светлина . се одликуваат дупки за ушите. Прилагодливо вклучување за максимална удобност. Машината што може да се мие за лесно одржување . Големини : xs/s и m/l.

Останатите карактеристики

Слични понуди