• Обновено
Emerенски широка ширина на квадратни пети фустан пумпа злато 9,5

Emerенски широка ширина на квадратни пети фустан пумпа злато 9,5

DEN 598.56
Тековен
Во продавницата

Флорал Емер дополнителни чевли за фустани со широка ширина. Овие удобни пумпи за квадратни пети имаат синтетички горен и гумен ѓон за максимален зафат на површината. Неговите 1,5 "Затворање со ниски потпетици и затворање на лизгање создаваат изглед што совршено се вклопува за тие специјални настани. и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатен превоз и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи. Операциите на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Синтетичка. Гумен ѓон. Лизга. 1,5 "Ниско потпетица. Квадратни пети. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Останатите карактеристики

Слични понуди