• Обновено
Terra & Sky кратки ракави пулвер опуштено вклопување на горниот пакет

Terra & Sky кратки ракави пулвер опуштено вклопување на горниот пакет

DEN 367.84
Тековен
Во продавницата

Опуштено и ласкаво, тоа е стилизирање на Terra Pullover. Кратки ракави за треперење. Империја половината. 99% памук/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Флетер ракав на Babydoll врвот за плус големина жени од тера и небо.

Останатите карактеристики

Слични понуди