• Обновено
Детето на моето дете на моето девојче Флатер резервоарот и шорцевите од шорцеви, комплети, комплети

Детето на моето дете на моето девојче Флатер резервоарот и шорцевите од шорцеви, комплети, комплети

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Да, за лесни облеки! Направен сет за две парчиња сет значи дека е подготвена во ниеден момент. Од моето дете на Картер, овој лесен сет на облека е сладок додаток на нејзината мала гардероба. Комплетирајте со удобен мек дрес на трепет ракав на врвот, кој има симпатична апликација за пеперутка, плус шорцеви од меурчиња со меурчиња со мали детали за трескање зад себе, сите се подготвени да играат, ползи, салон и да останат удобни цел ден. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : еден врв и еден пар шорцеви. 100% памук. Врвот : Подигнати ленти за лак; сеопфатно цветно печатење; Руфл пилум полите. Шорцеви : стил на велосипед; покриена еластична лента за половината. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Останатите карактеристики

Слични понуди