• Обновено
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Широко теле над багажникот на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Широко теле над багажникот на коленото

DEN 640.00
Тековен
Во продавницата

Додадете неколку пискави во омилените ансамбли со чизмите Адали од Бринли Ко. Овој изглед има меки вегански кожни нагоре детално со широкопојасен и расен акцент на чипка со детали за метални детали. Пети од бадем и удобна пена од 4 мм Tru ™ стапало го завршуваат овој стил преку коленото. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 20 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Врвен обем : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди