• Обновено
Главните места служат послужавник бело, полиетилен

Главните места служат послужавник бело, полиетилен

DEN 287.84
Тековен
Во продавницата

Покриената лента за сервиси е дизајн за засилување на вкусот на ребрата, говедското, зеленчукот и слично при обработката. Шарената решетка во долните парчиња овозможуваат да течат сокови и маринади откако ќе се истурат над маринадата, а потоа затворете ја со горниот капак, и превртете ја за неколку часа и чувајте ја во фрижидер. НАПРАВЕНО! Можете да се справите со тоа лесно како и лентата за сервисирање покриена со бела боја ABC Вклучен : 1 база на компјутери. 1 парчиња капаче. 12,63 инчи L x 10,75 инчи W x 3,75 инчи H (соберете). Безбедна машина за миење садови. Само врвот на решетката . Избегнувајте гребен елемент . Не користете во микробранова печка. Материјал на телото : Полипропилен. Материјал на капакот : полиетилен. Лесен за ракување. Ниту една капе од маринада нема да биде надвор од послужавникот при обработката, нема да ве обои кујна . модерен дизајн.

Останатите карактеристики

Слични понуди