• Обновено
Нема граници со висок пораст на француските товари од тери

Нема граници со висок пораст на француските товари од тери

DEN 319.68
Тековен
Во продавницата

Вашиот обичен изглед е на точка со овие француски товари од товари од без граници. Совршено за ден на трчање или лежење дома, овие џогери имаат опуштен изглед и чувство со својот француски Тери дизајн. Спарете ги овие џогери со омилената качулка или ти и сите сте поставени! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање и инсејм : високи; 27-1/2 ”Inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови и 2 карго џебови со капачиња за копче за прицврстување, држете најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; еластични манжетни; Контрастни отпечатоци од распрскувач или цврст тон. Француски териски товари на јуниори од без граници.

Останатите карактеристики

Слични понуди