• Обновено
Aviaенски женски крцкави шорцеви за велосипеди, големини xs-xxxl

Aviaенски женски крцкави шорцеви за велосипеди, големини xs-xxxl

DEN 468.16
Тековен
Во продавницата

Удобната опрема за вежбање е од најголемо значење за време на тренингот. Со овие шорцеви за велосипеди на половината на Avia Crisscross, можете да се концентрирате на вашата форма и перформанси, знаејќи дека тие сте ги покриле. Изработени во мазна ткаенина што се наоѓа во вашата форма, овие опремени шорцеви имаат широк лента за половината што се преклопува пред себе за дополнителна подвижност. Носете ги кога сакате да ја завршите работата. Материјал : 80% рециклиран полиестер/20% спандекс; Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опремена; Подигнување и инсејм : Висок пораст; 5 "Inseam; Затворање : Повлечете со еластична половината. Ocketsебови : Ниту еден; Карактеристики : Широк половината на крцкање.

Останатите карактеристики

Слични понуди