• Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Тропска сина и портокалова“ платно уметност од Лорен Плат

Трговска марка ликовна уметност „Тропска сина и портокалова“ платно уметност од Лорен Плат

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Предметот скоро секогаш вклучува цвеќиња во нивните многу разновидни форми, големини и светли бои. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Лорен демонстрира голема моќ и доверба во нејзиното сликарство.

Останатите карактеристики

Слични понуди