• Обновено
Miaените на Миабела создадоа бел сафир жолто злато блиц, позлатени сребрени емајли срцеви обетки

Miaените на Миабела создадоа бел сафир жолто злато блиц, позлатени сребрени емајли срцеви обетки

DEN 3136.00
Тековен
Во продавницата

Обетки на емајл срце. Камења поставени од рамки. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Останатите карактеристики

Слични понуди