• Обновено
Бактон студио Баркли модерна и современа темна бронзена завршна кралица со големина на железо метална платформа кревет

Бактон студио Баркли модерна и современа темна бронзена завршна кралица со големина на железо метална платформа кревет

DEN 5759.68
Тековен
Во продавницата

Модерна и современа метална платформа за кревети, темно бронзено завршување, преклопувачки метални шипки формирајќи геометриски изглед, конструкцијата на метални цевки му дава на креветот долготрајна издржливост, изработена во Малезија со преклопувачки метални ленти, демонстрирајќи геометриска дизајнирана табла, модерната и современата кралица Баркли, модерната и современата кралица креветот со големина на железна метална платформа создава изглед кој е смел и привлекување внимание. Конструиран од метална цевка, Баркли е завршена во темна бронзена мат завршна обработка. Воздушен и структурен, Баркли носи декоративни елементи во вашата модерна спална соба. Ниската стапало е дизајнирана да ви даде илузија на просторот додека го потенцирате дизајнот на слушалките. Слики од цврсто дрво се вклучени да служат како платформа за непосредна употреба по склопот. Направено во Малезија, креветот за платформа за големина на кралицата бара склопување.

Останатите карактеристики

Слични понуди