• Обновено
Единствени поволни цени за маичка со врвен екипаж на вратот на вратот на вратот на вратот на вратот на вратот

Единствени поволни цени за маичка со врвен екипаж на вратот на вратот на вратот на вратот на вратот на вратот

DEN 255.84
Тековен
Во продавницата

Идеално е за тренинг, колеџ, секојдневно носење. Лесна и дише ткаенина со вратот на екипажот што е удобно за носење. Добро за положување или носење сам, само пар со обични панталони или фармерки. Единствени поволни цени за машка маичка на вратот на вратот на вратот на вратот на вратот на вратот 95%памук 5%спандекс. Блок во боја. Шема на ленти. Ребреста екипа на вратот. Машка маица. Машинско миење ладно однадвор. Меѓународна големина-Shoulder-Chest-должина на враќање-должина на ракави. 34 (S) - 16 2/8 - 36 5/8 - 26 1/8 - 23 7/8. 36 (S) - 17 38 1/2 27 - - 24 1/2. 38 (M) 17 1/8 - 40 1/8 - 27 - - 24 3/8. 40 (M) - 18 42 1/2 28 - 25 1/2. 42 (L) - 18 43 6/8 27 6/8 25. 44 (L) - 19 - 46 1/2 29 - 26 1/2. 46 (XL) - 19 47 2/8 28 4/8 - 25 5/8. 50 (xxl) 19 7/8 50 6/8 - 29 3/8 - 26 1 /8.

Останатите карактеристики

Слични понуди