• Обновено
Вкусни поздрави

Вкусни поздрави

DEN 799.84
Тековен
Во продавницата

Оваа корпа на срцето со срце содржи вкусни гурмански третмани што ќе ги загреат вашите приматели на срцето. Оваа корпа содржи : масети со ситници, котел свежо чоколадо Фуџ, сонома сирење-монтирај Jackек вкус, колбаси од говедско месо, класични тартуфи, партнери занаетчиски крекери, завршени со маслиново масло и морска сол Таволор закуска од закуска. Вкусни поздрави.

Останатите карактеристики

Слични понуди