• Обновено
Фузија Мед. Shank EWG Treble

Фузија Мед. Shank EWG Treble

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

Куките на Беркли Фузија19 се за секого, од почетниците до страствен риболов. Средната кука со средна тресење со високи вредности има средна должина на шипката што им овозможува на риболовците да користат поголеми куки за празнини со намалени висини. Секој пакет дава идеални препораки за мамка. Fusion19 ™ Med. Shank EWG Treble.

Останатите карактеристики

Слични понуди