• Обновено
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „Долче Вита“ Инспиративни цитати и изреки - злато, бело

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „Долче Вита“ Инспиративни цитати и изреки - злато, бело

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

Долче Вита, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален дизајн на ориентација на ориентација со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи дрвени рамка со дебелина од 1,5 инчи, подготвени да висат со пред-инсталирани куки за лесно бесење. Ноктите и закачалката, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија и цитати, инспиративни цитати и изреки на wallидните уметности на платното, „Долче Вита“, инспиративни цитати и изреки - злато, бело.

Останатите карактеристики

Слични понуди