• Обновено
Скутер за багаж на цинк Flyte Детски багаж 15 Носење - Сид Киклопс

Скутер за багаж на цинк Flyte Детски багаж 15 Носење - Сид Киклопс

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Ослободете ги вашите мали чудовишта на светот за да започнат со започнување на нивната авантура. Не се грижите, Сид ќе внимава на нив и нивните најважни патувања. Но, не можеме да ветиме дека нема злоба! 21 литарски капацитет? Многу простор за најважни патувања. Со големина на кабина? Совршено за чување во надземните прегради. Рок? Н? Управување со ролна? Стабилен систем на управување за безбедност. Цврст, но незгоден? Површинска површина за да се спротивстави на влијанието. Нежен допир ? Стилски мат ткаенина. Безбедна, интегрирана палуба? Скутерот се склопува и се заклучува. Носи рачка? Порасните можат да грабнат и да тргнат во брзање. Стеш и каиш? Внатрешен џеб и безбедни ленти за да се задржи сè безбедно. На заклучување? Ново секундарно заклучување на рачката за дополнителна безбедност!.

Останатите карактеристики

Слични понуди