• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Мерилин платно уметност од Дин Русо, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Мерилин платно уметност од Дин Русо, бел мат, дрвена рамка

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Мерилин“ платно уметност од Дин Русо, бел мат, дрвена рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : Портрети. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Останатите карактеристики

Слични понуди