• Обновено
Војна на Starвездите Мандалоријан Детето бебе Јода двор знаци

Војна на Starвездите Мандалоријан Детето бебе Јода двор знаци

DEN 367.84
Тековен
Во продавницата

Земете кој било простор на отворено на друга галаксија со нашите „Војна на Starвездите“ Мандалоријан, Детето бебе Јода Јард знаци. Овој пакет од 4 знаци на тревници има разновидни дизајни на детето (ака бебе Јода), борец за тај и брод на Мандо, што ги прави совршени за вашата роденденска забава на Војна на Starвездите. Користете ги приложените влогови за да го залепите секој знак во тревна површина - без разлика дали тоа е вашата преден тревник или област на партијата во задниот двор. Поставете ги сите за прекрасен настан и купете го остатокот од нашето прифатливо партии за забава на бебето Јода. Војна на Starвездите Мандалоријан Детето бебе Јода Јард знаци, 4 брои : Декорациите во дворот мерат приближно. 11,5 ”висок. Вклучете бамбус влогови за да се залепите во земја. Погледнете одлично во секој простор на отворено. Совршено за роденденска забава за бебе Јода. Комбинирајте се со повеќе материјали за забави за бебиња Јода.

Останатите карактеристики

Слични понуди