• Обновено
Магнетниот тајмер на алкилу, Олд Олид

Магнетниот тајмер на алкилу, Олд Олид

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Никогаш повеќе не губете време во кујната повторно со магнетниот тајмер од исецка од алкилу. Забавно и функционално, овој уникатен тајмер наликува на розов и бел цвет, но всушност поттикнува напредна OLED технологија за да ве задржи на распоред до втората. Без разлика дали готвите, печете, играте игра или го одморите времето на детето - ова е лесен за користење тајмер што сте го покриле. Плус, удобната магнетна поддршка ви овозможува да го прикажете тајмерот за исецкање на видливо место како на вашиот фрижидер. Тајмер со висок квалитет развиен со напредна OLED технологија. Лесен за употреба тајмер идеален за употреба во кујната, за временски испади, игри и многу повеќе!. Магнетната поддршка ви овозможува да го залепите тајмерот до фрижидерот или другите уреди. Забавно и цветно дизајнирање има розова и бела боја со срца за да претставуваат поминување на времето. Пакетот вклучува 2 x батерии.

Останатите карактеристики

Слични понуди