• Обновено
Ekena Millwork 3 8 W 3 8 H 3 8 T Големиот Гилкрист Декоративен фрагмент дрвени wallидни панели, Хикорија

Ekena Millwork 3 8 W 3 8 H 3 8 T Големиот Гилкрист Декоративен фрагмент дрвени wallидни панели, Хикорија

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употреба. Природните тонови на дрво евоцираат луксуз и софистицираност во кој било простор. Можете да ја оставите вашата ознака за дизајн со уникатни и инспиративни ефекти врз вашите wallsидови, кабинети, тавани и многу повеќе. Нашите лесни за инсталирање на дрвени панели можат да ја претворат просторијата во уметничко дело во ниеден момент. Нашите карактеристични панели за трескање на дрво додаваат моментална вредност во вашиот дом и застанете на сè друго на пазарот. Собрани димензии : 23 3/8 "W x 23 3/8" H (опфаќа 3,79 квадратни метри на панел). Достапно во оценка на боја и 6 прекрасни недовршени видови дрвени. Конструкција на цврсто дрво во 4 големини и 2 дебелини за која било потреба од проект. Вистинското дрво нуди исклучителна топлина и детали. Мазна, конзистентна површина со убави обрасци на жито. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, тавани, врати, мебел и многу повеќе.

Останатите карактеристики

Слични понуди