• Обновено
Правда девојки Раглан графичка активна маица, големини 4- & плус

Правда девојки Раглан графичка активна маица, големини 4- & плус

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Вашата девојка ќе ја сака оваа правда j- Sport Cinch Tee. Одликувајќи се со графики на раката и градите, вашата девојка ќе биде подготвена да ги преземе своите одлични работи! Пар со своите омилени хеланки, па таа е подготвена да #liveactive! Графички на левиот градите Функционален цртеж.

Останатите карактеристики

Слични понуди