• Обновено
Едноставно маргарит Традиционална торба за перална со цвеќиња од птици

Едноставно маргарит Традиционална торба за перална со цвеќиња од птици

DEN 238.24
Тековен
Во продавницата

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било толку лесно отколку со традиционална торба за перење на цвеќиња од птици од нашата колекција за празници. Без разлика дали собирањето алишта или барате вреќа за Дедо Мраз за подароци, оваа торба за влечење со цврста лента ќе ја заврши работата! Boundе ја обожавате празничната атмосфера со овие зачудувачки дизајни за да ве натераат да се чувствувате весели и светли. Едноставно маргаритка Традиционална птица цветни цвеќиња 18 x 29 инчи сина торба за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

Останатите карактеристики

Слични понуди