• Обновено
Зачудувајте ја маицата со кратки ракави со кратки ракави на Avengers

Зачудувајте ја маицата со кратки ракави со кратки ракави на Avengers

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Овој врвен удар со долги ракави на момчињата Avengers е совршен за вашето дете! Оваа маичка се одликува со Ironелезен човек, Капетан Америка, Хулк и Црн Пантер и зборовите што велат "Еден тим, една мисија ". Ова е задолжително купување за секој обожавател на Марвел таму! На вашето дете му е загарантирано да го сака овој врв! Момци Одмаздници. Удобен 60% памук 40% полиестер. Марвелс Одмаздници.

Останатите карактеристики

Слични понуди