• Обновено
Дез Брајант Меш милениче бандана со рефлексивна, прилагодлива јака

Дез Брајант Меш милениче бандана со рефлексивна, прилагодлива јака

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Оваа бандана со јака NFL е дизајнирана да го добие вашето домашно милениче во вистинскиот дух за ден на играта. Изработено е од материјали за дишење и се одликува со везено лого на тимот. Има зашиена јака со шарени тимски бои. Неговата прилагодлива јака обезбедува совршено вклопување. Вашето домашно милениче сигурно ќе се чувствува гордо да ја носи оваа декоративна бандана од јака. NFLPA DEZ BRYANT MESH PET BANDANA со рефлексивна, прилагодлива јака : Официјално лиценцирана бандана за миленичиња NFLPA за домашни миленици. Извезено тимско лого Бандана со зашиена јака со шарена боја во боја. 100 проценти поли-мрежна бандана. Прилагодлива јака со рефлексивни безбедносни ленти и метал Д прстен за да се закачи поводник.

Останатите карактеристики

Слични понуди