• Обновено
Полета за да се повлече на карго Бермуда

Полета за да се повлече на карго Бермуда

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Flex -Comfort Weastnbandsoft, истегнете го удобноста, лентата за половината што никогаш не ја склопува слободата, се формира и се проширува на природната половината со секој потег "Living Wear " Style - подеднакво на трендот за активни и опуштени прилики. Тоа е совршен хибрид на тенок стил и удобна функционалност. Нашиот Flex-to-Go Cut-On Cargo Bermuda е дизајниран со удобно влечење на половината и лизгање на споеви во ткаенина со мека лента, плус 6 функционални џебови и вратоврска за влечење на половината за изглед . 4622487-Темен Чембрај.

Останатите карактеристики

Слични понуди