• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Пинк -божур платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Пинк -божур платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка за бреза

DEN 2601.60
Тековен
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Пинк бож“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка од бреза : Уметник : Пекара во боја. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Останатите карактеристики

Слични понуди