• Обновено
Премиер предиво занаетчиски предиво

Премиер предиво занаетчиски предиво

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Ова Премиер предиво за занаетчиско предиво е вистински ленти од ткаенина од маица со смели бои. Совршено е за сите потреби за вашиот украс за дома. Премиер предива занаетчиски предиво : Категорија на тежина : 6. Содржина : 80 проценти рециклиран памук и 20 проценти полиестер. Putup : 5.8oz/250g, 54yd/50m. Мерач : 7 -ти "x 10r = 4" 10см на големина САД 15 игли за плетење. Предложена големина на кука со капчиња PQ. Грижа : Машинско миење топло, суво рамно, не пеглајте, исушете го со употреба на растворувач. Доаѓа во најразлични бои. Увезени.

Останатите карактеристики

Слични понуди