• Обновено
20 Хексагонални прстени за обука за брзина и агилност - Сет со торба за носење од иновации за трговска марка

20 Хексагонални прстени за обука за брзина и агилност - Сет со торба за носење од иновации за трговска марка

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Пакет од 6 хексагонални прстени за брзина може да се конфигурира во најразлични форми за да се зголеми обуката за работа со нозе. Користејќи го вклучениот сет на клипови, направете права линија на прстени, влечкана шема или мерка како мрежа. Голема издржливост и тренингот за тон на мускулите. Совршен тренинг за фудбал, фудбал, кошарка и практично сите други спортови. Дијаметар од 20 инчи на прстени. Пакет од 6. Со иновации со трговски марки сет од 6 шестоаголни прстени. Прстени мерка 20 "во дијаметар. Прстените можат да се конфигурираат во најразлични форми користејќи ги вклучените клипови. Доаѓа со удобна торба за носење. Со иновации на трговска марка.

Останатите карактеристики

Слични понуди