• Обновено
Карат Т.В. Дијамант 10kt жолто злато мини линк прстен

Карат Т.В. Дијамант 10kt жолто злато мини линк прстен

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Камења поставени од путер. Изработено во пенливо жолто злато, овој гламурозен прстен покажува 34 кружни, дијаманти поставени од пеперутка (G-H, I2-I3) сместени во три последователни врски. Боја на дијаманти : G-H.

Останатите карактеристики

Слични понуди