• Обновено
Bugs Bunny Hands на дизајнот на колковите на Apple iPhone 5se 5s Candyshell Case by Speck

Bugs Bunny Hands на дизајнот на колковите на Apple iPhone 5se 5s Candyshell Case by Speck

DEN 399.04
Тековен
Во продавницата

Loveубовни грешки зајаче? Добијте го овој дизајн на вашиот Coveroo. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Грешки Bunny Hands на дизајнот на колковите на Apple i Phone 5/5s Candyshell Case by Speck : Компатибилен со Apple i Phone 5/5s под сите превозници. Патентиран дизајн со двојно слој обезбедува 2 слоја на заштита во едно парче, поп-градба. Силни надворешни чувари против влијанието. Сјајната завршница му помага на капакот да се лизне во и надвор од џебовите со леснотија. Внатрешноста на гумени апсорбира шок од повремени испакнатини и капки. Подигната Безел го одржува екранот безбеден и чистото. Гумени копчиња за штитници. Лесна инсталација : Снимки за неколку секунди. Лесен пристап до екран, контроли, пристаништа, приклучоци и камера.

Останатите карактеристики

Слични понуди