• Обновено
Мини сино компактен засилувач, влез Au, терминали на звучници од типот на притисок, Ват засилувач

Мини сино компактен засилувач, влез Au, терминали на звучници од типот на притисок, Ват засилувач

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : Компактен и Full Mini Amp System Built-in BT за безжичен аудио стриминг1/4 "Конектор за влез на микрофон Jackекс (3,5mm)/MP3 влезен конектор Jackrca (L/R) Аудио влезен конектор jackssfour push Type Type Sonderners Rotary Treble, Bass, Master, Bass, Master Волумен за прилагодување на контролите на Controls Short Cut, преоптоварување и прегревање на внесувањето на изворот на извори Влез Вклучен АдаптерБТ Конекција : Инстант БТ безжични способности за стриминг, со сите најнови уреди (паметен телефон, персонален компјутер, компјутер, итн.) БТ верзија : 4.0 BT Безжичен опсег : 30 '+ Feettechnical Specs : Максимален излез : 90 вати излез Излез : 45 вати x 2 @ 4 OHMFrequence Одговор : 20 Hz-20k Hz Speaker Импеданса : 4-8î © Class-T коло Дизајн Ниво на MIC влез : 8 MV/600 î © Контрола на тон (бас) : +/- 8dbtone Контрола (TREBLE) : +/- 8dbsignal до бучава : > 80dbtotal хармонично искривување :

Останатите карактеристики

Слични понуди