• Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Гроздобер аналогна машина за пишување„ платно уметност “од Мајкл Мулан

Трговска марка ликовна уметност „Гроздобер аналогна машина за пишување„ платно уметност “од Мајкл Мулан

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

- Страна што чита „Здраво, loveубов“ во античка машина за пишување на сива, карирана позадина. Истакнати бои : бел, црн, сив Мајкл Мулан е уметник и илустратор кој ја започна својата уметничка кариера како графички дизајнер. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.

Останатите карактеристики

Слични понуди