• Обновено
Р. Гибсон картички за куќи за подароци за бебиња и новороденчиња, „малку драги“, 2 пакувања

Р. Гибсон картички за куќи за подароци за бебиња и новороденчиња, „малку драги“, 2 пакувања

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

C.R. Гибсон картички за куќи за подароци за бебиња и новороденче е совршено за подарок на вашите најблиски. Оваа картичка вклучува малку елен на насловната страница со зборовите „малку драги“ напишани покрај неа. Можете да оставите срдечна порака во рамките на картичката за да ја споделите со вашите пријатели и семејство. Оваа картичка може да се користи за да им се испрати на пријателите и семејството за да објави дека вашето малечко пристигнало или да ја користите оваа картичка за да им честитате на вашите најблиски за нивното ново бебе! Целото семејство ќе биде толку среќно што ќе ја прими оваа картичка. Големина : 3 x 3 инчи Боја : Мала драга количина : 2/пакет "C.R. Gibson картички за куќи за подароци". Количина : 2 картички и коверти. Големина : 3 x 3 инчи. Боја : повеќебојно. Печатени на високо квалитетен материјал, овие картички можат повторно да се користат од нивните приматели како дополнителен бонус. „Со многу простор да вклучите свои пораки, овие картички за куќи за подароци го олеснуваат прилагодувањето“.

Останатите карактеристики

Слични понуди