• Обновено
Безвоздушен Главен Вентил За Прскање Поставен За Резервен пазар 235014

Безвоздушен Главен Вентил За Прскање Поставен За Резервен пазар 235014

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба* Одговара За Распрскувач Магнум, вклучувајќи dx, XR5, XR7, X7, SR7, Pro X7, Pro X9, 295, сите 390-ти (стари и нови модели), сите 395-ти (стари и нови модели), 490-ти (Стари и нови модели), 495-ти (стари и нови модели), 595, 695 (стари и нови модели), 795 (стари и нови модели), 1095-ти (стари и нови модели), 1595-Ти (стари и нови модели), повеќето НОВИ ГАСНИ ИНСТАЛАЦИИ (МНОГУ ПОСТАРИ единици од 3900, 5900 и 7900 користат поголеми 245103 вентили за пакување)* за 390 395 490 495 595 резервен 235014 вентил за прскање без воздух * 390, * 395, * 490495, * 595 пред-вбризгување вентил додаток делови* Модел : 235014 Спецификации : Боја : Сребро,бакарна тежина : 100гр (приближно)Содржина На Пакетот : 1 Комплет Главен Вентил За Прскање Без Воздух : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Безвоздушен Главен Вентил За Прскање Поставен за 390 395 490 495 Резервен пазар 235014.

Останатите карактеристики

Слични понуди