• Обновено
Инктастична Книга Нерд За Живот Подарок Бебе Момче или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастична Книга Нерд За Живот Подарок Бебе Момче или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Резервирајте Глупак За Ползавец Со Долги Ракави. За поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Инктастична Книга Нерд За Живот Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс Природни 12 Месеци. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. љубовници книги читање историја забава литература гик фантазија скифи чита љубов.

Останатите карактеристики

Слични понуди