• Обновено
Фарови, Надворешна Глава Фенерче Индукција Магнетна Мултифункционална Висока Осветленост Водоотпорен За Пешачење За Одржување

Фарови, Надворешна Глава Фенерче Индукција Магнетна Мултифункционална Висока Осветленост Водоотпорен За Пешачење За Одржување

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Фарови, Надворешна Глава Фенерче Индукција Магнетна Мултифункционална Висока Осветленост Водоотпорен За Пешачење За Одржување Спецификација : Тип На Ставка : Напон на Фаровите : 5 VBattery : 2 x Литиумски батерии Со капацитет ОД 4000 MAH Батерија Вклученфункција : Долго притискање 2 секунди за да се префрлите на главниот режим на индукција на светлина, со силен магнет на задната страна, кој може да се користи за фиксирање на производот. Може да се користи и како светло за возење кога ќе се замени со клип за автомобил, а се прикажува нивото на батеријатаматеријал : ABS+PSProduct Ширина : Прибл. 8,5 см / 3,3 во висина : Прибл. 5,5 см / 2,2 во дебелина : Прибл. 5,5 см / 2,2 во тежина : Прибл. 313g / 11oz Color : Црна Пакет Листа : 1 x Фарови Батерија Вклучен1 x Фарови Ремен1 x USB Кабел1 x Велосипед Клип [Двојни Извори На Светлина] со двојни извори на светлина, 90? прилагодување на аголот, батерија со голем капацитет, ШТО Е USB полнење, за да ги задоволите вашите потреби за осветлување во различни сценарија, за да можете да ја користите со доверба. [Мултифункционалниот] Фар има различни режими на осветлување, така што можете да се префрлите по желба, паметен мултифункционален прекинувач, лесен за стартување, долго притискање 2 секунди, префрлување во главниот режим на индукција на светлина и може да го контролира прекинувачот за светло со мавтање со раката.

Останатите карактеристики

Слични понуди