• Обновено
fvwitlyh Црн Фустан Женски Летни Фустани Обични Шпагети Ремен Цветни Копче Надолу Замав Миди Фустан Со Џебови

fvwitlyh Црн Фустан Женски Летни Фустани Обични Шпагети Ремен Цветни Копче Надолу Замав Миди Фустан Со Џебови

DEN 463.84
Тековен
Во продавницата

Неделен Фустан За Жени Женски Фустан Без Ракави Пуловер Печатен Џебен Фустан Со Тркалезен Врат Женски Фустани Со Висок Струк Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Содржина на летен производ : 1 ПАРЧЕ Материјал За Облекување : Изработен Е Од Удобен полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Стил на дизајн : Женски Фустан Без Ракави Пуловер Печатен Џеб Замав Со Тркалезен Врат Резервоар За Фустани Врвен Секојдневен Моден Дневен Фустан Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски и Моден Ве Прават Попривлечни Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори. Функција : Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција.лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена, лесна За Носење, Без Брчки Одлични За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Состанок,Одмор, Дружење, Ви Даваат Мода и Среќа. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење. Услуга : Нашите Фустани Користат Мека И Удобна Ткаенина Ние Ќе Ви Донесеме Пријатно Искуство И Гарантна Услуга. Применливи Сцени : Дома, Секојдневно, Секојдневно Носење, Плажа, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима.

Останатите карактеристики

Слични понуди