• Обновено
Џиахе Покритие за iPhone 12, Компатибилен Со Magsafe Случај, Тенок Шок-Отпорен Силиконски Блинг Сјај Целосна Заштита На Капакот На Објективот Хард Случај Покритие, сина

Џиахе Покритие за iPhone 12, Компатибилен Со Magsafe Случај, Тенок Шок-Отпорен Силиконски Блинг Сјај Целосна Заштита На Капакот

DEN 190.08
Тековен
Во продавницата

●Компатибилен Со Magsafe ® Карактеристики вградени магнети дизајнирани да поддржуваат магнетно безжично полнење, може да ја зајакне врската Mag Safe за да биде компатибилна со сите додатоци На Mag Safe и поддржува безжично полнење со голема брзина. ●Прецизни Исечоци●подигнатите усни обезбедуваат голема заштита за вашиот фотоапарат и екран кога го рамните уредот. Прецизните исечоци обезбедуваат лесен пристап до сите порти, копчиња, звучници, камера и други функции. ●Тенок лесен ● Тенок лесен тело ви овозможува лесно да го носите погодно додека сте во движење. Удобен и лесен за инсталирање. ●Целосна заштита на Телото е Направена Од издржлив висококвалитетен материјал, целосна заштита за вашиот телефон од гребнатини и нерамнини без додавање на големо, што може да го заштити вашиот iphone насекаде и во секое време. Само за i Phone 12. Поддршка Безжично Полнење. Тенок и Лесен. Заштитник На Објективот На Камерата. Дизајн На Преглед На Логото.

Останатите карактеристики

Слични понуди