• Обновено
Џулам Британско Знаме Боја Цвет Лента За Глава-Велика БРИТАНИЈА Знамиња Патриотски Додатоци За Коса За Жени-Црвена Сина Бела Цвеќе Лента За Коса, Партија Свадба Сн?

Џулам Британско Знаме Боја Цвет Лента За Глава-Велика БРИТАНИЈА Знамиња Патриотски Додатоци За Коса За Жени-Црвена Сина Бела

DEN 175.84
Тековен
Во продавницата

Опис : Лесен, дизајниран со симпатичен лак.Цветната Круна Во Црвена Сина И Бела боја има лесен за користење design.It нема да ја оптоварува главата и може да се носи долго време.Спецификација : Име : Унион Јаскек Лента За Глава Материјал : ПП + ткаенина боја : Црвена,сина,Бела Листа За Пакување : 1 х Унион Јаскек Лента За Глава : ве Молиме дозволете мала толеранција во големина поради рачно мерење,а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку во реалниот живот. [Патриотско Чувство]можете да ги користите Овие Ленти За Глава На Унион Јаскек за да ги покажете вашите патриотски вредности,да ја покажете својата гордост во Британија и да го прославите овој монументален настан. Знамиња На ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Патриотската Лента За Коса За Жени е една големина,која најмногу одговара people.It може да биде одличен подарок за вашите деца и пријатели.Специјален дизајн на светки, модерен и привлечен. [Удобно За Носење]Цветната Круна Во Црвено Сина И Бела боја е наменета за носење на повеќето луѓе,што е удобно и лесно.Оваа лента за коса нема да ја оптоварува вашата глава и може да се носи долго време. [Добар Избор На Квалитет]Лентите За Коса Во Боја НА Знамето на ОБЕДИНЕТОТО Кралство за Жени се изработени од пп + ткаенина,добар квалитет и издржлив.Цветната лента за коса е уредно дизајнирана,не е лесна за кинење или кршење. [Погодна Пригода]Погодна За сам декоративни додатоци за кампување,декорација за празнични забави,свежа и модерна,одлична декорација за забави,свадби,дом и други прилики.Не е лесно да се оштети, еднократно.

Останатите карактеристики

Слични понуди