• Обновено
Без ракави Обична Туника Графички Отпечатоци Блузи Халтер Лето За Жени Морнарица

Без ракави Обична Туника Графички Отпечатоци Блузи Халтер Лето За Жени Морнарица

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Оваа Мода Без Ракави. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Туника. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : тип На Јака Без Ракави : Оглавник-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 90см/35.43" Половината : 70см/27.56" Должина (ремени не се вклучени) : 50см/19.69" Големина : М САД : 6 БИСТА : 96см/37.80" Половината : 76см/29.92" Должина (ремени не се вклучени) : 52см/20.47" Големина : Л САД : 8 Биста : 102СМ/40.16" ПОЛОВИНАТА : 82см/32.28" должина (ремени не Се Вклучени) : 54см/21.26" Големина : xl сад : 10 биста : 108см/42.52" половината : 88см/34.65" должина (Ремени не се вклучени) : 56см/22.05" големина : 2xl сад : 12 биста : 114СМ/44.88" половината : 94СМ/37.01" ДОЛЖИНА (Ремени не се вклучени) : 58см/22.83" тоа е супер меки летни врвови, удобна и пријателска за кожата ткаенина. обични женски врвови; дами блузи и блузи лето. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. дами блузи и блузи; женски блузи и блузи.

Останатите карактеристики

Слични понуди