• Обновено
bvgfsahne Лесни Водоотпорен Качулка Дожд Јакна Отворен Мантил Школка јакна За Пешачење Патување

bvgfsahne Лесни Водоотпорен Качулка Дожд Јакна Отворен Мантил Школка јакна За Пешачење Патување

DEN 703.84
Тековен
Во продавницата

Во погодност и компактно складирање.27"XXL121642124cm/48. ●Дише и Лесен●Добра дише и е многу лесен. РАФИНИРАНО ВКЛОПУВАЊЕ И МОДЕРЕН ДИЗАЈН : лесни за употреба карактеристики на оваа машка јакна за дожд погодна за целодневно носење.86" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 128см/50.63" € Ветроупорен Querior водена ткаенина функција Со Водонепропустлива.Сезона : Сите сезони пол : Мажи и женипријава : Дневен И домашен стил : Мода И слободно време Материјал : Полиестерпатер Тип : Печатена Должина : Должина : Одговара За големината што добивате : 1 КОМПЈУТЕР coat Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengthxl101440120cm/47.41"Length : 89cm/35.61" ДОЛЖИНА : 90.82" Должина : 84.

Останатите карактеристики

Слични понуди